1. oddíl světlušek a skautek Slunečnice (středisko Holešov)

Clay-Eva 2011

V pátek 15. 4. jsme si (my starší 🙂 )vyšli na pěknou 30-ti kilometrovou procházku. Ve stopách parašutistů ze skupiny Clay-Eva jsme procházeli večerní krajinou přes jedno pole k Fryštáku – Žabárně. Vlivem špatného značení jsme se nechali vést zkušeným panem „sousedem“. Takto jsme přešli druhé pole k Hadovně, a pak už v úplné tmě přes Lukoveček do lesa. Tam jsme potkali (nebo oni nás) druhou skupinu, takže ve předu šel pan „bludička“ s červenou blikačkou. Na této cestě byla taková vrstva bahna, že bychom se tam mohli bez potíží klouzat zvrchu až úplně dolů. Bláto nás provázelo i na dalších cestách. Jedno z nich bylo tak škodolibé, že Míši spolklo jednu botu, takže si pěkně začvachtala v ponožkách. Na konci cesty – U Tří kamenů – nás čekala návštěvní kniha, nějaký ten pamětní předmět a taky stará vysílačka. Odtud jsme se vydali do Bystřice pod Hostýnem na vlak, který jel kolem čtvrté. Na nádraží jsme dostali diplomy, horký čaj a kdo měl chuť, tak i chleba se sádlem a cibulí.

Jarka

Zanech nám svůj postřeh nebo poznámku

1. oddíl světlušek a skautek Slunečnice je poháněn systémem WordPress.
Součástí informačního serveru z Holešova. webVZHLED od dra077